E-GÜVEN 20 yaşında

E-GÜVEN 20 yaşında

Türkiye’nin ilk elektronik sertifika ve mobil imza hizmet sağlayıcısı E-GÜVEN, yenilikçi çözümlerle hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. 20 yıldır elektronik sertifika hizmeti veren şirket, e-imza ve mobil imzalarıyla ayda ortalama 90 milyon sertifika doğrulama işlemi gerçekleştiriyor. İmzalama çözümleri ile imza süreçleri için gereken ortalama 142 dakikayı 10 saniyeye kadar düşüren şirket, maliyetleri yüzde 75 azaltıyor. E-imzanın en çok tercih edildiği iller; İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa.

 

Dijital dönüşüm alanında işletmelerin ve bireylerin hızlı, kolay ve güvenilir işlem yapabilmelerine olanak sağlayan, dijitalleşme yolunda danışmanlık veren E-GÜVEN, özel sektördeki elektronik sertifika pazarının yarısından fazlasına sahip ve mobil imzanın tamamına yakınını üretiyor. Sektördeki 20. yılını dolduran şirket, elektronik ve mobil imzalı çözümler üzerinde yıllara dayanan deneyimi, sürekli gelişen üretim altyapısı ve yenilikçi bakış açısıyla güvenli, tasarruf sağlayan, doğa dostu ürünleriyle dijital hayatın ritmini belirliyor.

 

İstanbul, Ankara, İzmir lider

 

E-imza ve mobil imza çözümlerinin yanı sıra, işletmelerin ihtiyaçlarına özel geliştirdikleri projelere dikkat çeken E-GÜVEN Genel Müdürü İlker Türkoğlu, konuya ilişkin “20 yıldır ihtiyaç merkezli ve fayda odaklı bakış açımızla hizmet veriyoruz. Bireyler, küçük ölçekli işletmeler ve kurumsal şirketler için tasarladığımız çözümlerle şirketlerin sürdürülebilirlik planlarına katkı sağlarken, zaman, emek, bütçe ve doğa dostu hizmet sunma ilkelerimiz bize rehberlik etti. Ülke ekonomisine sağladığımız fayda, şirketlere ve bireylere sağladığımız yenilikçi hizmetlerin çıktıları ve e-dönüşümde oluşturduğumuz farkındalık bizleri en çok mutlu eden faktörler arasında.” dedi. E-imzanın en çok kullanıldığı iller hakkında bilgi veren Türkoğlu, “İl bazında baktığımızda e-imzanın en çok tercih edildiği iller; İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa şeklinde sıralanıyor. Son yıllarda Muğla’da dikkat çeken bir talep mevcut. Kullanıcılar en çok 3 senelik e-imza seçeneğini tercih ediyor. Kurumsal kimliğimiz gereği yenilikçilik merkezli çözümler sunuyoruz. Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlara odaklı yenilikçi sonuçlar üreten tecrübeli ekibimizle ekosisteme katkıda bulunuyoruz.” açıklamasında bulundu. 

 

Maliyetleri yüzde 75 azaltıyor

 

Doğa dostu e-imza ve mobil imzalı çözümleriyle fiziksel imza toplama, imzalı belgeleri kurye ile gönderme ve fiziksel arşiv tutma süreçlerini dijitalleştiren E-GÜVEN; kağıt, toner, kargo gibi maliyetlerin dikkate alındığı araştırmalarda şirketlere yıllık maliyette yüzde 75 tasarruf olanağı sağlıyor. Belgelerin kaybolmasını engellerken bir belge için imzalarının toplanması ve alıcıya kargolanma için gereken ortalama 142 dakikayı 10 saniyeye kadar düşürüyor.

 

Kâr amacı gütmeden öğrencileri destekliyor

 

Kâr amacı gütmeyen E-GÜVEN Akademi’yi 2015’te kuran E-GÜVEN, her yıl konularında uzman kadrosuyla e-dönüşüm alanında eğitim vermeye devam ediyor. Kurumsal sosyal sorumluluk projesi olan E-GÜVEN Akademi, öğrencileri geleceğe hazırlayan üniversite-özel sektör dayanışmasının bir örneği. E-GÜVEN Akademi, ülkemizin gelişimine katkı sağlayan, maliyetleri azaltıp zamandan kazandıran ve çevre dostu çözümler üreten e-dönüşümü daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyor. 

 

20. yıla özel yüzde 20 indirim

 

20 yıldır elektronik sertifika hizmeti veren E-GÜVEN, işlemlerini hızlı, güvenli, zaman ve nakit tasarrufu sağlayarak yapmak isteyen bireylere ve şirketlere bir kolaylık daha sunuyor. E-imza avantajlarından daha kolay yararlanılması için kampanya başlatan şirket, bir yıllık e-imza paketi alımlarında yüzde 20 indirim yapıyor. 

 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x